ترجمه تضمینی انگلیسی به فارسی

ترجمه تضمینی انگلیسی به فارسی

دنیای انسانها محلی برای تعاملات اجتماعی است. در ارتباطات اجتماعی هیچ پدیده ای به اندازه زبان اهمیت ندارد. در حال حاضر و بر اساس آخرین تحقیقات زبانشناختی بیش از 7117 زبان زنده در دنیا وجود دارد. در پرکاربردترین زبانهای زنده دنیا زبان انگلیسی نقشی بی حد و حصر دارد.

برای اینکه بتوانیم در این دنیا و با وجود توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات که جهان را به کوچکی یک روستا در آورده است، جای خودمان را پیدا کنیم بایستی از ظرفیت های زبان انگلیسی بهره مند شویم.

عصرترجمه در این دنیا در کنار شماست تا هر روز تواناتر شوید. با استفاده از ظرفیت های زبان انگلیسی می توانید به آخرین یافته های علمی، تحقیقاتی، تجاری، اقتصادی و سیاسی دست پیدا کنید.

روش ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش ترجمه تضمینی کافی است با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سامانه ثبت سفارش عصرترجمه شوید. در این بخش می توانید به سادگی پیش فاکتور رایگان اطلاع از زمان و هزینه ترجمه را دریافت نمایید.

 

در دنیای غرب و بعد از رویداد مهم رنسانس، زبانهای خارجی زیادی همانند زبان پرتغالی، زبان فرانسوی، زبان اسپانیایی و نهایتاً زبان انگلیسی مهم داشته اند. از بعد از جنگ جهانی دوم و با شروع نیمه دوم قرن بیستم عملاً سلطه کشورهای انگلیسی زبان همانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، استرالیا، کانادا و چند کشور دیگر بر جهان امروز آغاز شد.

مخاطبان
ترجمه تضمینی انگلیسی به
فارسی
عصرترجمه

کلیه افراد می توانند از خدمات ترجمه تضمینی عصرترجمه بهره مند شوند که گروه های زیر تنها بخشی از این اشخاص هستند:

اعضاء هیئت علمی و مدرسان محترم دانشگاه ها

دانشجویان تمامی رشته های دانشگاهی کشور

پژوهشگران و محققان مراکز تحقیقاتی ایران

 

مزایای ترجمه تضمینی

با استفاده از سرویس ترجمه تخصصی عصرترجمه با خیالی آسوده می توانید سفارش خود را به همکاران ما بسپارید. در این روش کیفیت ترجمه به صورت کاملاً ویژه تضمین می شود یعنی شما بعد از دریافت فایل ترجمه شده از گارانتی تضمین کیفیت برخوردار هستید. در این روش روند ترجمه تخصصی به شکلی انجام می شود که بالاترین ضریب کیفی را داشته باشد.

 

ترجمه انگلیسی به فارسی با گارانتی

متون قابل ترجمه

با توجه به اینکه مخاطلبان ما در گروه ترجمه انگلیسی در کنار اساتید دانشگاه، دانشجویان و پژوهشگران، عموم مردم نیز حضور دارند تمامی متون به هر شکل و فرمتی پذیرفته می شود. ترجمه تخصصی متن، مقاله و کتاب به صورت کاملاً آزادانه و به هر شکل و قالبی ترجمه خواهد شد. مترجمان آموزش دیده عصرترجمه با آگاهی از اصول و روش ترجمه انگلیسی به فارسی قادرند هر گونه متن، مقاله یا کتابی را با بهترین کیفیت ممکن و تضمینی کاری ارائه نمایند.

مترجمان عصرترجمه صرفاً از بین فارغ التحصیلان زبانهای خارجی انتخاب شده و بعد از آموزش های کاملی مترجمی و طی مراحل آموزشی در گروه مترجمین فعال قرار می گیرند. در روند جذب مترجمان پروسه ها به شکلی تدوین شده است که صرفاً افراد مجرب امکان استخدام دارند.

این مجموعه از سال 1388 و با فعالیت مستمر در بازار زبانهای خارجی و دارالترجمه های ایرانی، همه همت خود را بکار گرفته تا با نیروهای کارآزموده، فناوری بروز و قیمت مناسب در کنار کیفیت تضمین شده، مشتریان خود را راضی نگه دارد. حضور اساتید دانشگاهی، دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلات دانشگاهی و عموم مردم تائیدی بر این مدعاست.


روند انجام ترجمه

روند ترجمه تضمینی انگلیسی به فارسی

به محض اینکه مشتری سفارش خود را برای ترجمه تضمینی متن، مقاله یا کتاب ثبت نماید، سفارش به مدیر پروژه ارجاع می گردد. در واقع برای هر سفارش یک مدیر پروژه تعریف می شود که مترجمان زیر نظر وی فعالیت می کنند. مدیر پروژه با توجه به نوع کار، تیم انجام دهنده اعم از مترجم تخصصی، تایپیست، گرافیست و صفحه آرا را برای آن تعریف می کند. بلافاصله پس از تعیین این موارد وی اقدام به تدوین جدول زمانبندی انجام کار کرده و روند ترجمه عملاً شروع می شود.

در روند ترجمه تضمینی از ابزارهای حرفه ای همچون حافظه ترجمه، نرم افزارهای خصصی تولید بانک واژگان، در کنار برنامه های واژه گستر، صفحه آرایی و گرافیک بهره گرفته می شود. سفارش ترجمه شده اعم از اینکه متن ساده ، مقاله تخصصی علمی پژوهشی، مقاله ISI، مقاله Scopus یا مقاله ISC باشد، کاملاً همسان با متن مبداء خواهد بود. به عبارت دیگر شما بعد از تحویل دقیقاً دوقلوی متن اولیه انگلیسی خود را مشاهده خواهید کرد که استفاده از آن ساده تر باشد.

از انجام سفارشات ترجمه تضمینی عصرترجمه رضایت کامل داشته ام.
نوری پور
مدرس دانشگاه

ویژگیهای ترجمه انگلیسی عصرترجمه

 

عصرترجمه نهایت کوشش خود را کرده است با شعار ترجمه تخصصی و تضمینی، بالاترین استانداردهای را در ترجمه تضمینی انگلیسی به فارسی رعایت نماید:

استفاده از مترجمان آموزش دیده و با تجربه

رعایت استاندارهای هر رشته تخصصی

استفاده از ابراز بروز و استاندارد

سرعت بالا همراه با کیفیت

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

بهترین قیمت ترجمه تضمینی انگلیسی به فارسی

عصرترجمه بر شعار ارائه کیفیت عالی، قیمت منصفانه و سرعت بالا، شکل گرفته است. در ترجمه تخصصی این موسسه، قیمت منصفانه باعث شده مشتریان وفادار در طول سالیان گذشته همیشه اعتماد خود را حفظ کنند. ضمن اینکه عموماً جامعه علمی دارای وسع مالی پایین بوده و خط مشی ما در این مرکز صرفاً کسب درآمد نبوده و بر ارائه خدمت استوار هستیم. نرخ های اعلامی بسیار پایین تر از نرخنامه مصوب انجمن صنفی مترجمان بوده و دلیل آن کاهش هزینه ها و اکتفاء به درآمد حداقلی است.

در صورت نیاز به مشاوره و کسب راهنمایی بیشتر به آسانی با همکاران ما در واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید:

ارتباط از طریق پیام رسان های داخلی و خارجی، شبکه های اجتماعی، پیامک و تماس مستقیم

09105532900

سئوالات متداول مشتریان

در حالت عادی هر مترجم قادر است با سطح کیفی عالی به طور متوسط در بازه زمانی 8 ساعته حدود 2000 کلمه را ترجمه نماید. در حالت اضطرار امکان ارائه ترجمه با همان سطح کیفی و افزودن تعداد مترجمان یا افزایش ساعت کاری مترجمین فراهم می باشد.

همانطور که گفته شد در رشته های عادی هزینه ترجمه هر صفحه 250 کلمه ای 6000 تومان می باشد که در سفارشات بالای 50 هزار کلمه تخفیف ویژه به سفارش تعلق می گیرد.

بله. با توجه به تامین نیروی دائمی و مستفر در دفتر کاری موسسه عصرترجمه امکان ثبت سفارش ترجمه فوری نیز وجود دارد.

با توجه به اینکه سفارشات ترجمه تخصصی عصرترجمه به صورت تضمینی انجام می شود امکان این رویداد در پروسه کاری بسیار نادر است اما با این وجود در صورت هر گونه نارضایتی سفارشات دارای تضمین کیفیت بوده و سفارش سریعاٌ بررسی مجدد و بازخوانی خواهد شد. تا جلب رضایت کامل خدمات ادامه خواهد داشت.

ترجمه تضمینی انواع متون

عصرترجمه برای کلیه افراد سرویس ترجمه متن خود را فعال نموده است. در این روش می توانید سفارش ترجمه تخصصی متن، کاتالوگ، نامه اداری، قرارداد کاری، متون اینترنتی، متون عادی، بروشور و هر گونه متن دیگری را ثبت نمایید. در ترجمه تضمینی متن سفارش داده شده شما در تمامی فرمت ها اعم از اوراق کاغذی، فایل ورد، فایل اینترنتی، PDF، عکس JPEG، PNG و هر گونه فرمت دیگری قابل دریافت می باشد. فایل ترجمه شده نیز به صورت کاملاً تایپ شده و صفحه بندی دقیق مشابه متن اولیه تحویل خواهد شد.

ترجمه تخصصی مقالات ISI - Scopus

در بین تمامی سفارشات مربوطه به ترجمه انگلیسی فارسی که شامل متن، مقاله و کتاب می شود، ترجمه مقاله اهمیت بسیار زیادی دارد. از سال 1960 میلادی و با تاسیس موسسه اطلاعات علمی موسوم به ISI روند چاپ مقالات علمی پژوهشی در دنیا بسیار سازمان یافته شده است. این موسسه که از زیر مجموعه های موسسه تامسون رویترز می باشد. موسسه ISI در کنار سایر نمایه های علم سنجی مانند اسکوپوس وابسته به موسسه انتشاراتی الزویر هر ساله نشریات علمی جهان را بر اساس شاخص های معتبر علم سنجی رتبه بندی می کنند. در این بین دانشگاهیان اعم از اساتید دانشگاه و دانشجویان تلاش می کنند برای امور دانشگاهی خود از مقالات این نشریات استفاده نمایند. ترجمه این دسته از مقالات نیاز به دانش زیاد در حیطه ترجمه تخصصی، تحصیلات دانشگاهی مرتبط با رشته مترجمی و آموزش های حرفه ای کار ترجمه مقالات دارد.

عصرترجمه با بهره گیری از مدیریت پروژه در انجام سفارشات خود، قادر است کلیه مقالات تخصصی ISI را با کیفیت عالی و تضمینی ترجمه نماید. در ترجمه این دسته مقالات ابتدا بر اساس مدیر پروژه بر اساس نوع رشته مترجم مربوطه را انتخاب کرده و با تشکیل تیم کاری برای آن روند ترجمه را آغاز می کند. در ترجمه تضمینی بالاترین سطح کیفی لحاظ شده و بعد از تحویل نیز گارانتی بر روی مقاله ترجمه شده ارائه می گردد.

با توجه به اینکه مقالات آی اس آی ISI از سوی موسسه معتبر اطلاعات علمی ارائه می گردند از حیث علمی بسیار ارزنده هستند. موسسه آی اس آی هم اکنون بیش از 34 هزار نشریه علمی را زیرمجموعه خود دارد و میلیاردها ارجاع به مقالات ترجمه شده و تالیفی آن داده می شود.

ترجمه حرفه ای کتاب از انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب

و اما آخرین نوع ترجمه انگلیسی به فارسی در کنار برگردان متن و مقاله تخصصی علمی پژوهشی، ترجمه کتاب می باشد. این سرویس برای افراد زیادی کاربرد دارد. امروزه در سطح جهان زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین المللی و فراگیر مطرح است. این امر باعث شده سالیان در حیطه زبان انگلیسی بیش از میلیون کتاب تالیف و نگارش شود. عمده این تالیفات توسط اساتید دانشگاهی معتبر در خارج از کشور و نویبسندگان برجسته انجام می شود. بی تردید برای آگاهی و تسلط بر مباحث روز دنیای علم و فناوری بایستی بتوانیم این کتابهای مفید را به فارسی ترجمه کنیم. ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی علاوه بر غنای علمی کشور و زبان فارسی ، می تواند باعث تقویت رزومه کاری و علمی افراد گردد. اساتید دانشگاهی ،دانشجویان تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و کلیه پژوهشگران کشور می توانند با ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی در زمینه رشته تخصصی خود اطلاعات روز جهانی را بدست آورند. در ترجمه تضمینی کتاب، مترجمین مجرب و کارآزموده که سابقه چندین سال فعالیت مترجمی را دارند بکار گرفته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *